Навчальний тур: Канада

Навчальний тур: Канада

Для вдосконалення мовленнєвих навичок слухачі Мовного центру “Polyglot” вирушили до Канади. Університет Торонто заснований 1827 року, нині є найбільшим університетом і в провінції Онтаріо, і у Канаді: налічує понад 45 000 студентів і наукових співробітників, а серед канадських університетів має найбільший бюджет на дослідження. Саме тут відбувалося навчання наших слухачів. Кампус знаходиться поруч всесвітньо відомого Королівського музею Онтаріо й інших визначних пам’яток міста.
Наші учні відвідали Ніагарський водоспад, острів Торонто, парк розваг Canada’s Wonderland, портовий район Harbourfront, село St. Jacobs та ін. Екскурсії на пів дня дозволяють відвідування різних пам’яток Торонто: вишку CN Tower, Королівський музей Онтаріо, парламент, центр науки, художню галерею та ін. Casa Loma, унікальний маєток, улюблене місце кіноіндустрії. Тут знімали такі відомі фільми, як “Люди Ікс”, “Смокінг” та багато інших.
Study-тури дають можливість розвиватися та пізнавати світ, його чудеса. Окрiм навчання дiти занурюються в iншу культуру, стають мотивованими до навчання.
Наш навчальний тур вдало поєднав навчання та розваги! Приєднуйтеся до нас наступного разу!