Навчальний тур: Північна Ірландія (Белфаст), Ліверпуль, Манчестер

Навчальний тур: Північна Ірландія (Белфаст), Ліверпуль, Манчестер

Цього разу ми вирушили до Белфаста – столиці Північної Ірландії, а також відвідали Ліверпуль та Манчестер.
Учні мовного центру “Polyglot” отримали унікальний шанс насолодитися культурою ірландців, провести час у традиційних сім’ях, вдосконалити англійську і, звичайно ж, дізнатися все про гігантський, всесвітньо відомий корабель “Титанік”. А фани серіалу “Гра престолів” побачили знайомі краєвиди Північної Ірландії (The Dark hedges та ін.), канатний міст Carrick-a-rede, розташований у Північній Ірландії на північному узбережжі графства Антрім.
У Ліверпулі пройшлися відомими вулицями Strawberry field та Penny Lane, відвідали будинок, у якому мешкав Джон Леннон, побували у музеї The Beatles Story.
Навчання відбувалося у The Graduate School та International House Belfast. Сучасні методи навчання ірландських викладачів дали чудові результати та суттєве вдосконалення англійської мови у слухачів мовного центру “Polyglot”. Також учні відвідали Union Theological College та Queen’s University of Belfast.
Занурення у іншомовне середовище завжди відкриває нові горизонти вивчення та удосконалення англійської мови. Приєднуйтеся!