Мовний центр Polyglot підтвердив звання офіційного центру підготовки до складання Кембриджських іспитів

Мовний центр Polyglot підтвердив звання офіційного центру підготовки до складання Кембриджських іспитів

Раді поділитися новиною, що наш улюблений Мовний центр Polyglot підтвердив звання офіційного центру підготовки до складання Кембриджських іспитів KET, PET, FCE, CAE, CPE, YLE, BEC, TKT, а також IELTS і є учасником програми Advantage міжнародної організації British Council Ukraine. Цей статус підтверджує, що наш Мовний центр дотримується світових стандартів у викладанні англійської мови та підготовці до міжнародних іспитів.

Отримання офіційного статусу стало можливим за результатами успішної підготовки та складання міжнародних іспитів (Starters, Movers, KЕТ, РЕТ) нашими учнями минулого року.

Іспити Кембриджського університету (Cambridge ESOL exams) – це найпопулярніші міжнародні іспити у сучасному світі. Результати цього тестування визнані в різних сферах: бізнес-середовищі, провідних університетах, урядових організаціях, національних освітніх структурах. Програма додаткової освіти з підготовки учнів до складання міжнародних іспитів Кембридж з англійської мови для шкіл заснована на матеріалах Кембриджського університету і дозволяє підготувати учнів до проходження іспитів Кембриджа для отримання міжнародного сертифікату рівня англійської мови.

За підсумками складання іспитів учні отримують міжнародні сертифікати, які визнаються роботодавцями, навчальними закладами та урядовими структурами всього світу як свідчення володіння англійською мовою на певному рівні.

Кембриджський сертифікат – це:

  • незалежна і найбільш достовірна оцінка знань;
  • престижний міжнародний сертифікат, який не має терміну давності;
  • можливість вступити до вищих навчальних закладів в Україні та за кордоном;
  • вагомий документ у портфоліо дитини;
  • мотивація вивчати англійську мову;
  • інтеграція у світову систему освіти;
  • перевага при влаштуванні на роботу.

Наш центр допомагає у реєстрації, супроводі до м. Київ для складання іспитів.

Вгору