Про відзначення Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни» Рибінської Юлії Анатоліївни

Про відзначення Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни» Рибінської Юлії Анатоліївни

Генеральна дирекція Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління спільно з Радою експертів Міжнародної програми «Лідери ХХІ століття» прийняла рішення щодо нагородження Рибінської Юлії Анатоліївни, зважаючи на вагомий професійний внесок у підтримку України, міжнародним Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни».

Орден заснований на честь князівни Анни Ярославни – дочки великого князя Київського Ярослава Мудрого з метою відзначення видатних жінок сучасної України і вручається за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності.

Лауреатами Ордену Королеви Анни «Честь Вітчизни» стають жінки, які є неформальними лідерами в різних галузях та позитивно впливають на громадське життя країни. Українські жінки, які надихають та мотивують!

Презентаційну інформацію про професійні успіхи та досягнення буде розміщено на національному інтернет-ресурсі www.leaders-21.com в галереї лідерів СПІЛЬНО ДО ПЕРЕМОГИ.