Креативність на заняттях у “Polyglot”

Креативність на заняттях у “Polyglot”

Творче, нестандартне мислення – шлях до вдосконалення і прогресу, дає можливість краще зрозуміти логіку іноземної мови, легше запам’ятати нову лексику і швидше почати використовувати в мові нові конструкції.

Важливим моментом у нашій школі є індивідуальний і неповторний підхід до кожної дитини і робота над екстраординарними проектами, які можна переглянути на наступних світлинах та відео.

Ігрові методи навчання  роблять навчання не тільки захоплюючим і цікавим для дітей, але і забезпечують якісне освоєння знань і навичок. Те, що дитина “зазубрила”- вона може забути через декілька днів, а те, що засвоїла під час гри – вона запам’ятає на все життя.

Навчальні ігри розвивають не тільки навички і знання з якогось предмету, але і пізнавальні здібності, інтелект, соціальні навички – а вони є наздвичайно важливими для успішності не тільки в школі, але і в подальшому житті:  освіті, роботі, спорті, творчості тощо.

У Мовному центрі “Polyglot” використовується метод мовного занурення, за якого здійснюється ведеться навчання інших предметів тією мовою, яка вивчається, що забезпечує вивчення іноземної мови і підтримку рідної на належному рівні.

У процесі навчання техніки читання іноземною мовою здійснюється перенос частини сформованих навичок читання рідною мовою у сферу іноземної мови. Це полегшує оволодіння іншомовною буквенозвуковою символікою та іншими навичками читання.
Зважаючи на тісний зв’язок читання з письмом , навчання техніки читання здійснюється одночасно з навчанням техніки письма. Однак у процесі читання відбувається декодування
думки шляхом встановлення графемнофонемних та смислових відповідностей, а у процесі письма – кодування думки (детальніше).